DOŚWIADCZENIE

W branży eventowej działamy od prawie dwudziestu lat. Od jedensatu, pod własną marką, zajmujemy się kompleksową realizacją dedykowanych wydarzeń dla firm i instytucji. Nasza oferta obejmuje przygotowanie koncepcji, kreację scenografii, zapewnienie obsługi technicznej imprezy, oprawę artystyczną, logistykę, produkcję i nadzór wydarzenia: od A do Z.

Już od etapu kreacji staramy się dać to, co najbliższe oczekiwaniom Klienta.

Zawsze dodajemy do tego szczyptę pikanterii – coś co zaskoczy, przyciągnie uwagę, spowoduje że Klient nie będzie mógł się doczekać realizacji.
Monitorujemy i wspieramy, alarmujemy i eliminujemy zagrożenia.

Rozwijamy się dla naszych Klientów – poszerzamy wiedzę, szukamy nowych rozwiązań, wprowadzamy najnowsze technologie.

Dzielimy się swoimi umiejętnościami, wiedzą, doświadczeniem i czerpiemy przyjemność z profesjonalnej obsługi Klientów, dla których pracujemy.

"Zrealizowaliśmy setki wydarzeń o różnym stopniu złożoności"

Jak działamy?

Rozpoznanie
to bodajże najważniejszy etap realizacji wydarzenia. Wspólnie z Klientem definiujemy oczekiwania i analizujemy wyzwania.
Kreacja

dobieramy odpowiednie narzędzia, szukamy optymalnych rozwiązań, dostosowujemy projekt do oczekiwań i możliwości Klienta.

Działanie

dopracowany z Klientem projekt wprowadzamy w życie.

Efekt

razem z Klientem celebrujemy wspólny sukces. Celem jest pełna satysfakcja Klienta.

Profesjonalizm

Łac. professio – kunszt, sztuka – i tak traktujemy każdy nasz projekt.

DLACZEGO ALTERNATYWA EVENTS

Jesteśmy otwarci, kreatywni, pełni pasji i pozytywnej energii. Słuchamy, doradzamy i działamy na pełnych obrotach po to, by najlepiej dopasować się do oczekiwań naszych Klientów. Nasze wieloletnie doświadczenie, przywiązanie do szczegółu, skrupulatna realizacja każdego etapu przygotowań gwarantują realizację eventu na najwyższym poziomie oraz bezpieczeństwo i spokój Klienta.

Proponujemy zawsze sprawdzone rozwiązania i technologie, współpracujemy z najlepszymi podwykonawcami.

Nasze referencje:

ZAUFALI NAM

Scroll to top